Карєра It-рекрутера: Що Потрібно Знати Про Цю Професію It-рекрутингове Агентство “itexpert”

Вимоги можуть відрізнятися в різних містах, вони залежать від обов’язків, домену, бізнес-моделі та типу компанії. В IT-рекрутингу не потрібно володіти мовами програмування або бути технічними експертами в будь-якій сфері. Але важливо мати «‎технічну грамотність», розуміти цикл розробки, класифікацію мов програмування, основні фреймворки та бібліотеки.

  • Ще один курс з акцентом на студентів із знаннями HR і рекрутингу, але не пов’язаних з IT.
  • Інколи вони суміщають ці обов’язки з рекрутингом, продовжуючи спілкуватися з кандидатами.
  • Функції рекрутера можуть достатньо сильно відрізнятися.
  • Але тут будьте уважні й ретельно підійдіть до вибору — на ринку ціла юрба шкіл, які обіцяють зробити з вас рекрутера за тиждень.
  • В останньому напрямку більше можливостей для професійного та кар’єрного розвитку.

Так, наприклад, IT-рекрутери часто виростають в HR, People Partner чи інші напрямки. Про те, які ще є HR-позиції ми детально поговорили в іншому нашому матеріалі. Курс від ex-Head of Recruitment в Rambler & Co детально розповідає про різноманітні позиції та напрями в IT-рекрутингу. Тому емпатія, чесність і адекватність — просто маст хев.

Програма Курсу

Головна перевага роботи в продукті — рекрутер в курсі соціального пакета, опису проєктів, стеку та якихось деталей місця роботи. Наприклад, питання «чи є у вас парковка біля офісу»‎ не змусить задуматися, рекрутер одразу зможе відповісти. IT-рекрутеру важливо вміти розбиратися у світі технологій. Він постійно спілкується з IT-фахівцями, проводить технічний скринінг та аналізує навички кандидатів. Наприклад, не можна просто пропонувати QA-вакансії усім, у кого в профілі вказано “QA”. Важливо звертати увагу на те, це Manual чи Automation-вакансія, яка основна мова автоматизації.

Так, як і в аутсорсингових компаніях, рекрутери в агентстві отримують бонус за виконання KPI, закриття позицій та невелику ставку. При цьому заробітна плата в агентствах порівняно вища, ніж в інших місцях. Рекрутеру корисно мати знання talent acquisition specialist з бізнесу чи менеджменту. Можна зустріти також випадки, коли випускники технічних спеціальностей обирають рекрутинг, бо хочуть більше спілкуватися з людьми. При цьому знання зі структури технологій дуже допомагають їм у роботі.

Кому Курс Буде Корисним

Жили вони довго і щасливо, працювали та розвивалися разом. Жодних конфліктів, зіпсованих нервів і зірваних дедлайнів. Коротко кажучи, компанії не обійтися без класного рекрутера. IT-рекрутер — це фахівець з наймання технічних фахівців в IT. Завдання цього фахівця — зоптимізувати процес наймання, зробити його швидким та ефективнішим.

Де можна працювати IT-рекрутером

З’являються нові інструменти для розробки, дизайну, аналітики тощо. Просто показуємо особливості айті, про які варто знати, якщо ти хочеш стати рекрутером, сорсером або HR-менеджером. Функції рекрутера можуть достатньо сильно відрізнятися.

Success Stories Рекрутерів Itexpert:

Наприклад, за інформацією DOU, кількість вакансій у сфері HR виросла у three,5 раза за останні три роки. У цьому розділі будуть розглянуті основні етапи процесу співбесіди, а також детально описані різні види співбесід, які можуть бути використані рекрутерами. Крім того, будуть надані поради щодо підготовки до співбесіди та проведення її успішно.

Рекрутер (recruiter) — проводить усі етапи відбору, співбесіди, презентує умови співпраці та офер. В залежності від досвіду рекрутери бувають рівнів джуніор, мідл та сеньйор. У 2021 ми трансформували нашу Школу і представили короткі “crash-курси” для тих, кому ну дуже хочеться почати роботу IT-рекрутером. IT-рекрутингове агентство Indigo на ринку з 2007 року. Сьогодні, коли ми говоримо про Indigo, ми згадуємо їх спеціалізацію на складних вакансіях C-level, організацію масштабних конференцій і школу IT-рекрутингу.

Після курсу у студентів залишається пожиттєвий доступ до матеріалів курсу і можливість провести 2 консультації з кураторами курсу для закріплення знань. Відповідь на кшталт «Мені подобається спілкуватися, допомагати людям знаходити себе, змінювати чиєсь життя на краще» не рахується. IT-галузь — один з дуже динамічно розвиткових напрямів. Кожен день роботи в IT-рекрутингу — це новий виклик собі та своїм скілам, можливість швидко рости й отримувати гідну плату за свій талант. Такий фахівець не зобов’язаний мати практичний технічний досвід, але має добре орієнтуватися в головних поняттях, параметрах і критеріях позиції. Новачків в цій сфері приваблює її динамічність, можливості розвитку і зарплати.

Недоліки Рекрутера В Іт

Приготуйтеся зануритися в рекрутмент в IT повністю, оскільки онлайн-курс складається з 22 занять, а офлайн-курс – з 30 занять. Підписуйтесь на щотижневу розсилку від головної редакторки Happy Monday з підбіркою найцікавішого контенту тижня, новин та кар’єрних https://wizardsdev.com/ можливостей. Не завжди компанії потрібні рок-зірки, іноді просто потрібна людина, здатна вирішити поточну біль і поліпшити процеси. Хороший спеціаліст може оцінити можливість задоволення потреби в людях за рахунок уже наявних співробітників.

People Partner — фахівець, який фокусується на людях. Спілкується зі співробітниками, допомагає їм вирішити особисті і робочі питання. Дає керівникам інсайти щодо команди, допомагає молодим керівникам мотивувати команду і тим самим підвищувати їхню ефективність та залученість.

Де можна працювати IT-рекрутером

Наприклад, в невеликих компаніях рекрутер також може виконувати деякі HR-функції з онбордингу, оформленню новачків в команду. А в ентерпрайзах, навпаки, для пошуку кандидатів виділяють окрему позицію – сорсера / ресерчера. Загалом, робочий день рекрутера може бути доволі інтенсивним та вимагати багато уваги до деталей. Проте, він також може бути дуже задоволеним та стимулюючим, оскільки дозволяє знайти талановитих людей та допомогти їм знайти відповідну роботу. Рекрутер має встигати за змінами, щоб знаходити кандидатів і бути переконливим на співбесідах.

Профессиональные Уровни It-ректутеров

До прикладу, за даними Djinni за 2021 рік, в HR-напрямку в IT можна заробляти до $4 000. Наш онлайн-курс “IT-рекрутинг з нуля” складається з 7 модулів і Q&A сесій з технічним спеціалістом. Протягом three тижнів ми пропонуємо не лише вивчити теорію, а й розібрати справжні кейси та виконати багато практики. Ще один курс з акцентом на студентів із знаннями HR і рекрутингу, але не пов’язаних з IT.

Де можна працювати IT-рекрутером

У професійного рекрутера є чітко прописаний профіль посади в компанії — з вимогами до навичок і описом майбутніх завдань людини. І, звичайно, рекрутинговий процес потрібно вибудовувати так, щоб виявити відповідність кандидата цьому профілю. Узагалі, професія рекрутера в айті є досить цікавою та розвиваючою, тому вона може бути привабливою для багатьох людей.

Ми запитали у трьох спеціалістів ITExpert, чому вони обрали кар’єру в IT-рекрутинговому агенстві і чому їх так приваблює ця сфера. Тому єдиний шлях до цієї професії — навчатися самостійно та шукати додаткові освітні можливості на ринку. Часто в цю професію переходять із суміжних сфер – економісти, сейлз сапорти та навіть журналісти. IT-ринок настільки динамічний, що компанії нерідко готові брати людей без досвіду на стартові позиції. Genesis організовує низку безкоштовних заходів, у яких рекрутери-початківці можуть взяти участь. Для того, щоб стати рекрутером в ІТ, потрібно мати відповідну освіту і навички у сфері рекрутингу.

Рекрутер багато спілкується із замовниками, командою і кандидатами. Вибудовує довірчі стосунки, проводить інтерв’ю, формує пропозиції та дає зворотний зв’язок. Тому, якщо хочеш стати IT-рекрутером, обов’язково розвивай софт скіли. На жаль, багато які ресурси з черговим навчанням просто не можуть дати реальних навичок, оскільки не мають потрібної практики та умовної «роботи в полі».

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Thesoccersport.com
Logo